Bornova Aşkına Haydi Salona!

Basketbolda şampiyonluk mücadelesi veren Yeşil-Beyazlıların rakibi Fethiye Belediyespor


Bornova Aşkına Haydi Salona!

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nden 1. Lig’e yükselme mücadelesi veren Bornova Belediyespor, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor karşısında yarın çok önemli bir maça çıkacak. Zorlu mücedele Bornova Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde saat 18.00’de başlayacak.  Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, sporseverleri gençlerden kurulu kadrosu ile şampiyonluk mücadelesi veren takımın yanında olmaya davet etti.

 

 

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi Play-Off Yarı Finali’nde eşleştiği Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ile deplasmanda oynadığı iki maçta kaybettikten sonra dün(Pazar) 64-59 kazanarak seride durumu 2-1’e getiren Bornova Belediyespor, yarın kritik bir maça daha çıkacak.

 

 

Şansını 5. maça taşımak isteyen Yeşil- Beyazlılar Bornova Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde rakibini bir kez daha ağırlayacak. Zorlu karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. Bornova Belediyespor rakibi yendiği takdirde durum 2-2 olacak ve finale çıkacak takımı belirleyecek mücadele Cuma günü Fethiye’de oynanacak.

 

 

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, şampiyonluk mücedelesi veren Yeşil-Beyazlı ekip için destek istedi. Bornovalı sporseverleri Altındağ’daki Atatürk Spor Salonu’na davet eden İduğ, “Bornovalılar olarak gençlerden kurulu kadrosu ile şampiyonluk mücadelesi veren takımımızı yalnız bırakmayalım” dedi.