Reklam

FOÇA, KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI SES VERDİ

Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi, Foça Belediyesi’nin katkılarıyla; 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde panel düzenledi.

26 Kasım 2019 - 19:33

Fulya Önay’ın moderatörlüğünü yaptığı panel, kısa bir video ile başladı. Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dirim Metinel, Foça Kent Konseyi Başkanı Özlem Temizel ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz konuşmalarını yaptı.

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele konuşmacı olarak Prof. Dr. Huriye Kuruoğlu ‘aile içi şiddet ve medya’, Avukat Öniz Özsoy ‘kadına yönelik şiddetle mücadelede yasal düzenlemeler’ ve Avukat Funda Ekin ‘kazanımlarımızın ardındaki feminist tarih’ konularındaki sunumlarını gerçekleştirdi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Berlinli Türk İş İnsanları İzmir Ormanlarını Unutmadı
Berlinli Türk İş İnsanları İzmir Ormanlarını Unutmadı
Almanya’da yaşayan Türk iş adamlarından Başkan Sandal'a ziyaret
Almanya’da yaşayan Türk iş adamlarından Başkan Sandal'a...

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()