Foça'da görüntü ve elekromanyetik kirliliği sona erecek

Foça Belediyesi, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) ile şehir içi yüksek gerilim hatlarının yer altına alınması amacıyla ortak proje çalışma başlattıkları müjdesini verdi.

23 Mayıs 2020 - 12:37

Sit alanlarının fazlalığı nedeniyle kazı çalışmalarının sit alanları koruma koşullarına uyarak gerçekleştirileceği belirtilirken projenin ilk olarak Atatürk Mahallesi'nden başlayacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz görüntü ve elektromanyetik kirliliği önlemenin yanı sıra Foça’nın tarihi ve kültürel dokusunu ön plana çıkarmak amacıyla tasarladıkları projenin, İZSU ekipleri ile koordineli olarak gerçekleştirileceğini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çiğli'de ocaklar hep yansın diye vatandaşa tüp desteği
Çiğli'de ocaklar hep yansın diye vatandaşa tüp desteği
İzmir bayramda da dayanışmayı unutmuyor
İzmir bayramda da dayanışmayı unutmuyor

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()