Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri seslerini duyurmak için sosyal medyada buluşuyor

Okul binaları Narlidere' den taşınmak istenen Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri seslerini duyurmak için sosyal medyada buluşuyor.

29 Nisan 2020 - 21:10 - Güncelleme: 29 Nisan 2020 - 21:26

Okul binaları Narlıdere' den taşınmak  istenen Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri bu akşam 21:15 te sosyal medyada buluşarak seslerini duyurmak istiyor. 

#ÖğrenciniDuyDEÜ etiketiyle sosyal medyada olacak öğrenciler kendilerine danışılmadan alınan bu karara karşı tepkilerini hep bir ağızdan dile getirerek okul  yönetiminn aldığı bu kararı protesto edecekler. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marmaris Ticaret Odası'ndan
Marmaris Ticaret Odası'ndan "Acil Destek" çağrısı
Dr. Turan kendi isteğiyle tekerlekli sandalyeye oturdu
Dr. Turan kendi isteğiyle tekerlekli sandalyeye oturdu

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()