CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: 'Demokrasiye bağlılık' deyince insanların aklına gelen ilk isim Kemal Kılıçdaroğlu

20 Temmuz 2021 - 18:24

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “İşi gücü bırakmışlar genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nın adaylığını tartışıyorlar. Dürüstlük, namus,  ahlak, erdem, vatan sevgisi, millet sevgisi ve tabii ki demokrasiye bağlılık deyince insanların aklına gelen ilk isim Kemal Kılıçdaroğlu'dur” dedi.

CHP İzmir İl Örgütü, dün, Kültürpark'ta içinde bulunan İzmir Sanat'ta Kurban Bayramı bayramlaşma töreni gerçektirdi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in şehir dışında olduğu için katılamadığı törene Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Parti Meclisi Üyeleri (PM), Ednan Arslan, Devrim Barış Çelik, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Üyesi Mahir Polat, Milletvekilleri Tacettin Bayır, Kamil Okyay Sındır, Atila Sertel, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve örgüt mensupları katıldı.

Bayramlaşmada ilk konuşmayı İl Başkanı Deniz Yücel yaptı. Yücel, “Bu dönem milletvekillerimiz; genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla Türkiye’nin her yerinde çalışma yapıyorlar. Basmadık yer bırakmıyorlar. Uşak’tan Kars’a, Giresun’dan, Şırnak’a, Batman’a, Adıyaman’a esnafla, işçiyle, emekliyle, gençlerimizle  halkımızla bir araya geliyorlar, onların sorunlarını dinliyorlar ve iktidar olduğumuzda bu ülkenin sorunlarını nasıl bir bir çözeceğimizi anlatıyorlar” dedi.

“İşi gücü bırakmışlar genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayı olur mu? Olmaz mı? Bunu tartışıyorlar” diyen Yücel, “Ben sadece bir tespitimi paylaşmak istiyorum. Dürüstlük, namus,  ahlak, erdem, vatan sevgisi, millet sevgisi, ve tabii ki demokrasiye bağlılık deyince; insanların aklına gelen ilk isim Kemal Kılıçdaroğlu'dur. O yüzden biz, genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önde, biz arkasında bu ülkeye demokrasi ve adalet getirmek için emin adımlarla yürüyoruz. Tabii ki Millet İttifakı paydaşları ve tüm dostlarımızla birlikte. Bir sonraki bayram CHP iktidarında, tüm halkımızın, 82 milyonun bayramı olacaktır” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir açıklarında korkutan deprem
İzmir açıklarında korkutan deprem
Gelecek Partisi'nde istifa: 'Kimseye ait değilim'
Gelecek Partisi'nde istifa: 'Kimseye ait değilim'

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()