CBÜ’de “İnternetle Yeni Kariyer Yolları” anlatıldı

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) İktisat Kulübü tarafından düzenlenen “Choose Your Department ‘18” konulu konferansa, Extranet Şirket Müdürü Mehmet Tekintaş, “İnternetle Yeni Kariyer Yolları” konulu sunumu ile konuşmacı olarak katıldı.

12 Aralık 2018 - 12:05

Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferans, 11 Aralık 2018 tarihinde, 10.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşti. Konferansta, internetle hayatımıza dâhil olan yeni kariyer yollarından bahseden Tekintaş, sektör gelişimi ile ilgili bilgiler vererek başladığı sunumuna, Dünya’da ve Türkiye’de internet kullanımına dair bazı istatistikler ekleyerek devam etti. İnterneti en çok hangi amaçlarla kullandığımız hakkında detay veren Mehmet Tekintaş, kariyer fırsatları hakkında da türlü ipuçları vererek katılımcıları bilgilendirdi. Son olarak güvenli internet kullanımının önemine değinen Tekintaş, güvenli bir internetin temel unsurları olan güçlü korumaya sahip bir şifre oluşturma, her elektronik iletiyi açmama, güncel yazılım kullanma, internete bağlanma yerinin seçimi ve çocuk koruma seçenekli aile paketlerini sıraladı ve “Gelecek planlarımızı, dijitalleşen Dünya dinamikleri doğrultusunda yapmak gerekliliğini, her adımımızda hatırlamamız gerekmektedir.” cümlesi ile sözlerine son verdi.

Düzenlenen etkinlikte yüksek katılım oranı ve izleyicilerin keyifli hâlleri gözlerden kaçmadı. 

Extranet Hakkında:
Extranet, geniş hizmet ağı, yüksek kalitesi, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile birey ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2015 yılında bilişim dünyasına adım atmıştır. Yeni dinamikler doğrultusunda hizmetlerini geliştirmeye devam eden Extranet, dijital dönüşüme katkı sağlayan bir oyuncu olarak pazarda yerini almıştır. Extranet, tüm Türkiye genelinde ses, data ve katma değerli hizmetleri bireysel ve kurumsal anlamda sunabilen bir internet servis sağlayıcısıdır. Gerek xDSL erişim teknolojileri, gerekse fiber optik kablo altyapıları üzerinden müşterilerine ulaşan Extranet, altyapı sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yurt içinde her noktaya hizmet vermektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ayvalık Belediye Başkanı Ergin' den rantçılara göz dağı
Ayvalık Belediye Başkanı Ergin' den rantçılara göz dağı
Kavuk Rasim Öztekin tarafından Şevket Çoruh' a verildi
Kavuk Rasim Öztekin tarafından Şevket Çoruh' a verildi

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()