Caz'ın Notalarından Öğrencilere Burs Olanağı

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) Kadınlar Birliği, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği etkinlikte caz sanatçısı, piyanist ve besteci Kerem Görsev ile ünlü solist Fatih Erkoç’u aynı sahnede sanatseverlerle buluşturdu. Konserden elde edilen gelir EBSO Vakfı’nın lise ve üniversite öğrencilerine verdiği burslar hesabına aktarıldı.

12 Mart 2019 - 00:15

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde sahne alan Kerem Görsev ile Fatih Erkoç, “caz standartlarının en güzel örnekleri” olarak nitelendirilen eserler arasından seçilen muhteşem bir repertuar seslendirdi. Kerem Görsev’in piyanoya sihirli dokunuşlarının yanı sıra davulda Ferit Odman, kontrbasta Volkan Yükseler de performanslarıyla İzmirli sanatseverlerden coşkulu alkış aldı. Konserin final bölümünde New York New York ile My Way şarkılarında coşku doruk noktasına ulaştı.

 

Eğitime katkı çabaları

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçüoğlu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi sanayicilerin de eşleriyle katıldığı gecede konuklara hitap ederken, sözlerine Türkiye’nin gelişmesinde ve ilerlemesinde büyük rolü olan kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. EBSO Vakfı’nın her yıl 500’ü aşan öğrenciye burs vermesinde EBSO Vakfı Kadınlar Birliği’nin etkin destek sağladığını vurgulayan Gökçüoğlu, “EBSO Vakfı burslarını hiçbir zaman kesintiye uğratmadan ülkemizin geleceği olan gençlere katkı sağlamaya çalışıyor” dedi.

 

EBSO Vakfı Kadınlar Birliği Başkanı İpek Özçelik de, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve EBSO Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’ın eğitimi destekleyen çabalarından övgüyle söz ederken, “Türkiye’nin gelişmesinde en önemli unsurlardan biri olan eğitim konusunda örnek çalışmalara imza atan EBSO Vakfı’nın bu duyarlılığına kültür, sanat ve sosyal sorumluluk projeleriyle katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla öğrenci bursları yararına düzenlediğimiz geceye katılımınızdan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Ünlü sanatçılar Kerem Görsev ile Fatih Erkoç’un İzmirli sanatseverlerle buluştuğu etkinliğe İzmir Valiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Gaziemir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası, Özbosan Otomatik Kepenk Sistemleri, Folkart İnşaat,  Yaşar Holding, EGİAD, Manisa, Aliağa, Tire ve Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgeleri, Epig Mimarlık ile Niş Kağıtçılık destek verdi. Kerem Görsev ve Fatih Erkoç’a da gecenin anısına plaket takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmamoğlu’ndan Erdoğan’a: Bırakın İstanbul Seçimini, Gidin İşinizle Uğraşın
İmamoğlu’ndan Erdoğan’a: Bırakın İstanbul Seçimini, Gidin...
Serter’den İzmir-Çeşme Otoyolu’na Kademeli Ücret Önerisi
Serter’den İzmir-Çeşme Otoyolu’na Kademeli Ücret Önerisi

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()