Bornova’ya yeni Aile Sağlığı Merkezi

Bornova Belediyesi 1.700 metrekarelik alanı bedelsiz olarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne devretti

03 Şubat 2020 - 10:13

Başkan İduğ: Vatandaşlarımızın sağlığı önceliğimiz

 

Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla kentteki tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışan Bornova Belediyesi, imar planlarında sağlık tesisi olarak ayrılan 1.700 metrekarelik alanı, 25 yıllığına bedelsiz olarak İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis etti. 

 

Doğanlar Mahallesi’nde Aile Sağlığı Merkezi yapılacak 1.494 ve 1.503 sokaklar arasındaki alanın tahsisine ilişkin protokole, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova Kaymakam’ı Fatih Genel ve Bornova İlçe Sağlık Müdürü Vahap Tevfik Oğuz imza attı.

 

Eğitim, sağlık ve spora her zaman öncelik verdiklerini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Sağlık her şeyden önce gelir. Bu projenin Bornovamıza hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımıza yararlı olacak her projeye katkı koymaya devam edeceğiz. Bu anlaşıyla Sayın Kaymakamımız Fatih Genel ile de uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Kaymakam Fatih Genel ile protokole İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nü temsilen imza atan İlçe Sağlık Müdürü Vahap Tevfik Oğuz da, Bornova Belediyesi’ne ve Başkan İduğ’a teşekkür ederek tahsis edilen alana çok güzel bir sağlık tesisi yapılacağını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vestel işçileri endişeli
Vestel işçileri endişeli
İnce için CHP' nin eski genel başkanları devrede
İnce için CHP' nin eski genel başkanları devrede

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()