Bayraklı’da öğretmenlere ‘online ders’ eğitimi

Bayraklı Belediyesi AR-GE Müdürlüğü, Bayraklı’daki öğretmenlere yönelik eğitim programı düzenledi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen uygulamaya ilçe genelinden katılan 77 eğitmene ileri düzey online eğitim teknikleri anlatıldı.

04 Mayıs 2020 - 10:45

Koronavirüs salgını kapsamında yüz yüze eğitime ara vererek, uzaktan online eğitime geçen eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere yönelik Bayraklı Belediyesi tarafından ‘Web 2.0 Eğitim Araçları Kullanma Eğitimi’ verildi. Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi BAYSEM öğretmenleriyle ilçe genelindeki toplam 77 eğitmenin katıldığı uygulamanın ilk kurunda eğitimci Filiz Gümüş, öğretmenlerin online eğitim tekniklerini daha da geliştirebilmeleri için sunum yaptı. 2 kur olarak düzenlenen eğitimlerin ilki geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilirken, 2. kur ise 9 Mayıs 13:00-14:30 saatleri arasında zoom programı aracılığıyla internet üzerinden yapılacak. Ücretsiz düzenlenen eğitime katılmak isteyenler [email protected]tr adresine ad-soyad ve telefon numaralarını mail göndererek, kayıt olabilecek. Belediyecilik anlamında bir ilk olan eğitim programıyla öğretmenlerin online ders verme tekniklerini daha da geliştirebilmeleri amaçlanıyor.

2020/05/2020-05-04-10-48-47.jpg
2020/05/2020-05-04-10-48-54.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bornova’da hedef: Sıfır Atık
Bornova’da hedef: Sıfır Atık
Otomobil 25 metreden metro inşaatına uçtu: 1 ölü, 1 yaralı
Otomobil 25 metreden metro inşaatına uçtu: 1 ölü, 1 yaralı

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()