Bayraklı'da adaylık için sürpriz isim!

CHP'de delege seçimleri tamamlanırken, partide gözler ilçe kongrelerine çevrildi. Yaklaşan kongre süreci öncesi, kulisler hareketlendi. Bayraklı’da adaylık için çok sayıda isim konuşulurken, kongreye kiminle gidileceği henüz net değil. Kulislerde muhalefetin adayı olarak sürpriz bir isim ortaya çıktı.

03 Aralık 2019 - 19:46

CHP’de 8 Kasım'da başlayan ve dün sona eren mahalle delege seçimlerinin ardından kongre hesapları başladı. Yaklaşan kongre öncesi Bayraklı’da adaylık için çok sayıda isim konuşulurken, bugün muhalefetin adayı olarak sürpriz bir isim ortaya çıktı.

Bayraklı’da kurucu İlçe Başkanı Ali Sami Doğrukul yönetiminde ilçe sekreterliği görevinde bulunan Niyazi Şehitlioğlu’nun adaylık için nabız yokladığı ifade edildi. 

Şehitlioğlu’na, Bayraklı’nın kurucu Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eski meclis üyesi Münir Demir ve bazı önemli isimlerin de destek vereceği kulislerde konuşulurken, yeterli destek bulması halinde adaylığını açıklayacağı belirtildi.

Bu arada Niyazi Şehitlioğlu, Mavi listenin kazandığı Mansuroğlu Mahallesi’nde delege seçilmişti. 

BAYRAKLI’DA TAŞLAR YERİNE OTURMADI

Bayraklı’da mevcut İlçe Başkanı Cemalettin Alper’in “aday değilim” ancak örgüt isterse aday olurum açıklamasının ardından adayları beklediği konuşulurken, Belediye Başkanı Serdar Sandal ise Pınar Susmuş için ilçede nabız yokluyor. Ancak ilçede Susmuş’a yönelik örgütten tepkiler olmasına rağmen Belediye Başkanı Sandal’ın Susmuş isminde ısrarcı olması Bayraklı’da işleri çıkmaza sokuyor.

Öte yandan Manavkuyu Mahallesi’nde delege seçimini kazanan Sarı listenin öncülerinden önceki kongrede aday olan Songül Gök de adaylık için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()