Reklam

BAŞKAN FATİH GÜRBÜZ, ‘‘RASTGELE!’’ DEDİ

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, su ürünleri av sezonunun 1 Eylül’de başlaması dolayısıyla Foça Balıkçı Barınağını ziyaret etti.

01 Eylül 2019 - 13:30

Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin’in de eşlik ettiği ziyaretinde; balıkçılarla sohbet edip, hayırlı ve güzel bir sezon geçmesi dileklerini iletti.

Denizciler yurdu Foça’nın su ürünleri yönünden de oldukça şanslı bir konumda bulunduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Foça’mız için balıkçılık, çok önemli bir ekonomik kaynak olarak değer kazanıyor. Birçok ailemiz geçimini bu kaynaktan sağlıyor. Tüm balıkçılarımıza ve su ürünleri sektörü temsilcilerine, kazadan uzak ve bereketli bir sezon diliyorum. Su ürünlerinin denizlerimizde her zaman bol ve çeşitli olmasını ve halkımızın bu güzel nimetlerden yeterince faydalanmasını diliyorum’’dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP Genel Yardımcısı Yıldırım Kaya'dan sandık mesajı
CHP Genel Yardımcısı Yıldırım Kaya'dan sandık mesajı
CHP’li Sertel: Cumhurbaşkanı’nı yine mi kandırdılar?
CHP’li Sertel: Cumhurbaşkanı’nı yine mi kandırdılar?

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()