Araç Plakaları Artık Çiğli’de Basılıyor

Çiğli Belediyesi ile Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Kamyonlar ve Kamyonetçiler Esnaf Odası işbirliğinde gerçekleştirilen girişimler sonucunda, araç plakaları artık Çiğli’de basılıyor. Çiğlili vatandaşlar bundan sonra plaka işlemleri için başka ilçelere gitmek zorunda kalmayacak.

01 Ekim 2019 - 13:33

Artan nüfus yoğunluğunu göz önünde bulundurup, Çiğli Belediyesi’nin de desteğini alarak Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’na başvuran Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Kamyonlar ve Kamyonetçiler Esnaf Odası yönetimi, yürütülen görüşmeler sonucunda plaka basım işlemlerini gerçekleştirme yetkisini aldı.

 

Araç plakaları Çiğli’de basılıyor

Araç alım satım süreçlerinde daha önce başka ilçelere giderek uzun uğraşlar sonucu plakalarını alabilen Çiğlili vatandaşlar bu işlemlerini artık Çiğli Belediyesi eski binasında bulunan esnaf odasının plaka basım atölyesinden alabilecek. Plaka basım işini CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan ve meclis üyeleriyle birlikte yerinde inceleyen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve Oda Başkanı İbrahim Bayram, bu hizmetin vatandaşın işini kolaylaştıran, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan önemli bir çalışma olduğunu söylediler.

 

“Her şey daha güzel bir Çiğli için”

Yerinde hizmet anlayışıyla Çiğlili vatandaşlara birbirinden farklı alanlarda hizmet sunduklarını ifade eden Başkan Utku Gümrükçü, “Çiğlili vatandaşlarımız yıllardır plaka işlemlerini başka ilçelerde zorlu süreçler sonucunda gerçekleştiriyordu. Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Kamyonlar ve Kamyonetçiler Esnaf Odası’nın başlattığı girişme destek olduk. Birlikte yürüttüğümüz girişimler sonucunda vatandaşlarımızın bu sorununa çözüm ürettik. Her yanıyla yaşam kalitesi yüksek bir kent için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey daha güzel bir Çiğli için” dedi

 

 

.

 “İlçemizin prestiji açısından önemli”

Uzun uğraşlar sonucu hayata geçirilecek bu hizmetin Çiğlililer için önemli olduğunu vurgulayan Oda Başkanı İbrahim Bayram, “Plaka basım işlemlerinin Çiğli’de yapılıyor olması, hem ilçemizin prestiji açısından, hem de bu hizmetten yararlanan vatandaşlarımız açısından önemli bir gelişme. Bu süreç boyunca yanımızda olarak maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Utku Gümrükçü, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak’a ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()