Altıok' tan Erdoğan' a sosyal medyada fotoğraflı gönderme

CHP 26. dönem İzmir Milletvekili ve önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan' a gönderme yaptı.

26 Ekim 2020 - 12:34

Doların Tl karşısında kendi rekorunu kırarak 8 Tl' yi aşmasının şoku piyasalar üzerinde devam ediyor. 

Dün Malatya' da geçim sıkıntısını dile getiren bir vatandaşa  "bu bana çok abartılı geldi" diyerek çay veren Cumhurbaşkanı Erdoğan' ın "Keyif çayı bu. Bu çayı iç." demesi sosyal medyanın gündemindeydi. 

Cumhurbaşkanı' nın bu çıkışına ve Dolar' ın 8 TL' yi aşması üzerine Zeynep Altıok paylaştığı sosyal medya mesajıyla tepkisini dile getirdi. "Dolar 8 Tl ... Bu bana abartı geldi. Alın keyif çayı için." mesajı paylaşan Altıok Cumhurbaşkanı Erdoğan' ın da bir fotoğrafını paylaşarak yaşananlara gönderme yaptı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bornova'nın Doğal Tarım Merkezi 1 yaşında
Bornova'nın Doğal Tarım Merkezi 1 yaşında
Efes Selçuk Belediyesi konutlardaki tadilatları aksatmıyor
Efes Selçuk Belediyesi konutlardaki tadilatları aksatmıyor

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()