15. YILINDA AGROEXPO YİNE AVRUPA'NIN DÖRT BÜYÜK TARIM FUARINDAN BİRİ OLACAK

2029 yılında 70 ülkeden 854 katılımcı firmayı 337 bin 240 ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın da dört büyük fuarı arasında olan ‘Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ 6-9 Şubat 2020 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile Fuar İzmir’de 15. Kez buluşturacak.

11 Aralık 2019 - 17:05 - Güncelleme: 11 Aralık 2019 - 17:12

2005 yılından bu yana tarımın başkenti İzmir’de düzenlenen  ve dünya çapında başarılara imza atan Agroexpo, 2019 yılında 600 milyon doların üzerinde iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmaya devam ederek, fuarda 15 ülkenin Tarım Bakanlarının katılımı ile Türkiye’de ilk kez bakanlar zirvesi gerçekleştirdi. 2020’de gerçekleştirilecek olan fuarda yine ülke tarım bakanları ve alım heyetleri Türk tarım sektörü ile bir kez daha bir araya gelecekler. 
ETKİNLİKLERİ İLE GÖZ DOLDURACAK
15. Agroexpo, 6-9 Şubat 2020 tarihlerinde 2020 model traktör lansmanı, ağır abiler yarışıyor boğa yarışması, genç çiftler yarışıyor bilgi yarışmaları, tarım makineleri inovasyon sunumları, koyun keçi güzellik yarışması, yoğurt yeme yarışması, boğa ırk tanıtımları gibi birçok ilgi çekici yarışama, etkinlik, seminer ve paneller ile yine sektöre damgasını vuracak.
TÜRK TARIM SEKTÖRÜNE DEGER KATAN; AGROEXPO
Orion Fuarcılık ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2020 yılında 14 holde 337 bin metre kare alanda düzenlenecek olan Agroexpo 15. Yılında yurtdışından ve yurtiçinden önemli alıcılar, üreticiler ve bayiiler başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini Fuar İzmir’de ağırlayacak. Avrupa standartlarında düzenlenen ve bin kişilik oturma kapasitesine sahip aktivite alanında inovasyon sunumları, sektörel paneller ve çok çeşitli Agroexpo etkinlikleri tüm sektör ilgililerinden tam not amaya devam edecek. Agroexpo 15. Yılında 700 milyon Dolarlık iş hacmi yaratmayı ve 75 ülkeden 950 katılımcı 360 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. 
6-9 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonu Türkiye’nin bütün bölgelerinden çiftçilerimizin, yurtiçi, yurtdışı profesyonellerin ve sektör temsilcilerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()