Pavyon Belgeselinin Galası Pavyonda Yapılacak

Pavyon Belgeselinin Galası Pavyonda Yapılacak

Ankara Palmiye Gazinosu’nda (Pavyon) çekilen “Beyazlar Sönsün” isimli belgesel, çekimlerin yapıldığı pavyonda 12 Mayıs’ta gösterime girecek.

11 Mayıs 2018 - 10:48

 

Yönetmenliğini Aycan Karadağ ve İbrahim Kucuş’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Neslihan Karaçolak’ın yazdığı ve yapımcılığını İbrahim Kucuş'un yaptığı “Beyazlar Sönsün” adlı belgeselin galası Ankara Palmiye Gazinosu’nda gerçekleşecek.

Ankara Ulus’ta bir pavyonun gün içerisinde nasıl işlediğini izleyicilere aktaran belgeselde bu işleyişin içerisinde çalışanından, müşterisine pavyondan yolu geçen kişilerin sosyolojik ve psikolojik durumları ele alınıyor.

Çekimleri bir ay süren belgeselde, pavyonda günlük işleyişin nasıl olduğu ve bu kültürün toplumun ne tür eksikliklerinden doğduğu incelenirken, müşterilerin pavyon hayatını tercih etme nedenleri kendi ağızlarından dile getiriliyor. Pavyonda çalışan konsomatrislerin yaşam mücadelesi anlatılırken tüm bunların topluma yansımaları açıklığa kavuşuyor.

Hayatı tersten yaşayanların hikayesini anlatan “Beyazlar Sönsün” ulusal ve uluslararası festivallerde dolaşacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Azraille Dans Büyük Beğeni Topladı
Azraille Dans Büyük Beğeni Topladı

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()