İSTEDİĞİNİZ GİBİ BAĞLAYABİLECEĞİNİZ PUMA IGNITE NETFIT...

İSTEDİĞİNİZ GİBİ BAĞLAYABİLECEĞİNİZ PUMA IGNITE NETFIT BARÇIN SPOR’DA

Rahatlık ve şıklığı ön planda tutan Puma, nefes alabilir dokusu, kauçuk dış taban ve bağcık sisteminde devrim yaratan yeni modeliyle Barçın Spor’da yarı veya tam maraton koşucularının beğenisine sunuldu.

12 Ekim 2017 - 12:37

İSTEDİĞİNİZ GİBİ BAĞLAYABİLECEĞİNİZ

PUMA IGNITE NETFIT BARÇIN SPOR’DA

 

Rahatlık ve şıklığı ön planda tutan Puma, nefes alabilir dokusu, kauçuk dış taban ve bağcık sisteminde devrim yaratan yeni modeliyle Barçın Spor’da yarı veya tam maraton koşucularının beğenisine sunuldu.

 

Bağcık tasarısına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Puma, koşucular için ürettiği ayakkabı modellerini Netfit özelliğiyle tasarlıyor. Netfit bağcık sistemi sayesinde koşu yapan kişi, rahat ve özgür bir şekilde adımlarından tam performans sağlayabiliyor. koşu ayakkabısı, bu özellikle beraber klasik bağcık bağlama tekniğinin yanı sıra; topuk desteği için bağlama tekniği, dar veya geniş ayaklar için ayrı ayrı bağlama teknikleri ve ekstra destek sağlayan bağlama tekniğiyle de kullanılabiliyor.

 

ÖZGÜRLÜKÇÜ VE YENİLİKÇİ TASARIM

Koşu ayakkabısı olarak tasarlanan Puma Ignite Netfit, koku giderici özelliğiyle nefes alabilir saya dizaynı ve file yapısıyla büyülüyor. Ayrıca kauçuk dış taban kullanımına da dikkat eden firma, kullanıcısına tam performans olanağı sağlıyor.

Üretildiği malzeme sayesinde her ayak yapısına uyum sağlayan spor ayakkabı, ayağa oturan taban malzemesi ile kullanıcısına dilediği özgürlükte bağcık bağlama imkanı sunuyor. File teknolojisini özel kalıplı malzemelerle buluşturan Netfit, aynı zamanda ayağa uyum sağlamasının yanı sıra topuktan aldığı destek ile de kişiye efor gücünde destek sağlıyor. Bu da koşan kişinin konforunu çifte katlıyor.

 

KİŞİYE ÖZEL BAĞLAMA TEKNİĞİ

Ignite Netfit, kişiye özel ayakkabı bağlama tekniği sunuyor. İhtiyacına uygun şekilde bağcık bağlayabilme özgürlüğü bulunan kullanıcı, ayağıyla kolayca uyum sağlayan modeller ile birlikte koşu performansını yükseltiyor. Topuk desteği için bağlama sistemi, iç destek sağlayan bağlama tekniği, dar ayaklar için bağlama tekniği ve geniş ayaklar için bağlama tekniği alternatiflerini sunan Puma Ignite Netfit Barçın Spor mağazalarında ve www.barcin.com adresinden temin edilebiliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()