Buca’da Müzikli Kilise Söyleşileri Konuğu Işılay Saygın

Buca'da Müzikli Kilise Söyleşileri Konuğu Işılay Saygın

Buca Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Müzikli Kilise Söyleşileri’nin bu ayki konuğu eski Bakan ve eski Buca Belediyesi Başkanı Işılay Saygın oldu.

03 Nisan 2018 - 17:21

Buca Belediyesi tarafından düzenlenen 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin bu ayki konuğu eski Bakan ve eski Buca Belediyesi Başkanı Işılay Saygın oldu. Saygın, hizmete adanmış hayatını, siyasetin içinde yaşadığı acı tatlı hatıralarını içten sohbetiyle Bucalılarla paylaştı.

Buca Belediyesi'nin Baptist Kilisende gerçekleştirdiği 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin konuğu İzmir'in ve Buca'nın unutulmaz Bakan ve belediye başkanlarından Işılay Saygın oldu. Saygın, iki dönem Buca Belediye Başkanlığı'nın yanı sıra 5 dönem milletvekilliği, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı, Çevre Bakanlığı ve Turizm Bakanlığını içeren aktif siyasi hayatını ve yaşadığı ilginç anılarını Bucalı sevenleriyle paylaştı. Işılay Saygın'ın keyifli sohbetini dinleyenler arasında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da vardı.

Uzun siyasi hayatında mücadeleci ve yeniliklere imza atan gücünü Buca ve İzmir'in asil halkından aldığını söyleyen Bakan Saygın, beş dönem üst üste milletvekili seçilme başarısını halka iç içe olmaya ve halka dokunan projeler gerçekleştirmiş olmasına bağladı. Siyasilerin atamayla değil, ön seçimle iş başına gelmesi gerektiğine vurgu yapan Saygın, seçim öncesi kadar seçimden sonraki tavrında önemli olduğunu söyled

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()