Ahmet Hakan Bu Kez Baltayı Taşa Vurdu

Ahmet Hakan Bu Kez Baltayı Taşa Vurdu

Köşe yazısında Meral Akşener ve Muharrem İnce'ye çağrı yapıp Yusuf Yerkel'in özrüne tepki gösteren Barış Atay'ın haddinin bildirilmesini isteyen Ahmet Hakan'a böyle bir hedef göstermede bulunduğu için toplumun her kesiminden tepkiler yağıyor.

15 Mayıs 2018 - 11:55

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, Twitter'da Başbakanlık eski Müşaviri Yusuf Yerkel'in "özür" mesajına tepki gösteren oyuncu Barış Atay'ın "Haddinin bildirilmesi gerektiğini" savunmuştu. 

Diyarbakır Barosu' nun öldürülen Başkanı Tahir Elçi ile ilgili de olumsuz yazılarını hatırlatan sosyal medya kullanıcıları Ahmet Hakan' ın insanları hedef tahtasına koymakta vazgeçmesi gerektiğini belirttiler.

Sosyal medyada tepkiler sürerken siyasilerin Hakan' a ne cevap verecekleri merakla bekleniyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x

AZRAİLLE DANS Film Fragmanımız Yayında. 25 Mayısta vizyona girecek olan filmimize 7 den 70 e herkesi bekliyoruz. www.azrailledansfilm.com @pelinsinan @tugbaozay10 @sinanbengier @yukselti @gaziseker @estrellacasado @gokhanoguztimurofficial #movie #movies #film #tv #camera #cinema #fact #didyouknow #moviefacts #cinematography #screenplay #director #actor #actress #act #acting #movienight #hollywood #netflix #heartsonfire #rockyiv #scarymovie #pamelaanderson #jennymccarthy #davidzucker #blonde #thering #nosleep #arielwinter #celebrity

Azraille Dans (@azrailledansfilm)'in paylaştığı bir gönderi ()